Hakkımızda

Markanızın hikayesi ve hikayenizi anlatış şekliniz, müşterilerinizin markanızla duygusal bağ kurmasına yardımcı olabilir. Bu açıdan bakıldığında markanızı yansıtırken yarattığınız samimiyet, sıcaklık ve profesyonel bakış açınız aslında ikna edici bir hakkımızda yazısının temel taşlarını oluşturur. Bununla birlikte markanızın kuruluş hikayesini hakkımızda sayfasında yer vermek markaya duyulan güvenin artmasını sağlar. Kuruluş hikayenizde markanız için verdiğiniz emek ve değeri görünür kılabilirsiniz bu sayede müşterilerinizle daha güçlü bir duygusal bağ kurmanız mümkün olur.

hakkımızda sayfası örneği
Örneğin Mutlu Akü, hakkımızda sayfasına kuruluş hikayesine uzunca bir yer vermiş. Aynı zamanda yılların tecrübesinden kaynaklı deneyimlerini ön plana çıkararak potansiyel müşterilerine bu tecrübeyi aktarma fırsatı bulurken, sadık müşterilerin oluşumuna da katkı sağlıyor.

Markanızı Farklı Kılan Özellikler
Markanızı tüm özellikleriyle ilgi çekici bir şekilde müşterilerinize anlatırken sizi siz yapan özelliklerinizden bahsedin. Sizi farklı kılan, diğerlerinden ayıran unsurlar neler? Belki doğa dostu üretim yapıyorsunuz, belki de kadın gücünü destekleyen veya kadın gücünden doğmuş bir markasınız. Eğer kurumsal ve profesyonel bir şirketiniz varsa üretim gücünüz ve profesyonelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

başarılı hakkımızda sayfası
Güleks Tekstil, hakkımızda sayfasında markayı farklı kılan özelliklere değinmiş ve sürdürülebilirliğe önem verdiğinden profesyonel bir dille bahsetmiş. Bununla birlikte kurumsal imajını, üretim gücü açıklamasıyla pekiştirmiş.

Değerler, İnançlar, Vizyon ve Misyonlar
Markanızın değerleri ve inançları potansiyel müşterilerin markanızla bağ kurmasına hatta kendilerini markanızla özdeşletirmelerine sebep olabilir. Bu yüzden inandığınız, arkasında durduğunuz değerleri hakkımızda sayfasına ekleyebilirsiniz. Böylece marka kimliğiniz ve sağlam duruşunuz pekişecektir.