Ezel (2009)

Genel Bakış

Ezel dizisinin tüm bölümleri sizlerle Adı Ömer’di. Bir tamirhanede çalışıyordu. Eyşan diye bir kızı sevdi. Onunla evlenecek, kenar mahallesinde mutlu mesut yaşayacaktı. O umutla askere gitti. Döndüğünde her şey değişmişti… Döndükten kısa bir süre sonra sevgilisi Eyşan, en iyi arkadaşı Cengiz ve abim dediği Ali, bir otelin kumarhanesini soydular, bir güvenlik görevlisini öldürdüler, suçu da Ömer’in üstüne attılar. Eyşan her şeyi hasta kardeşi Bahar için yapmıştı. Ama Ömer hiçbir zaman bunu bilmedi. Cengiz aslında Eyşan’a aşık olduğu için, Ali’yse sadece para için yapmıştı. Ömer hapse düştü. İçeride eski bir kabadayı olan Ramiz’le tanıştı. Ramiz onun ustası, dostu, yoldaşı oldu. Bildiği her şeyi ona öğretti. Ömer, zihnini dağlayan o yakıcı soruyla, ‘neden bana bunu yaptılar’ la boğuştuğu 8 yılın sonra, hapishanede çıkan bir isyandan faydalanarak hapisten kaçtı. Ramiz’in yardımıyla estetik operasyon geçirdi. Yüzünü ve sesini değiştirdi.

Bu içeriği   @SiteRobotu   oluşturdu.
Türü: Aile, Dram, Gerilim, Suç
 • Ülke

  TR

 • Süre

  130 dk

 • Takipçiler

  29

 • IMDb Puanı

  8.5 (20029 oy)

 • Yapım yılı

  2009

Ezel Fragman
FragmanOfficial Trailer

Ezel Fragman

2019

Ezel 1. Sezon

Yorumlar ( 3 )

rukjim
Rukjim

Altyazı olsaydı izlerdim☹

kadir_07
Kadir

Şüphesiz gelmiş geçmiş en güzel Dram filmi

114789027694021095539
Dark Guardian

Diziyi bilen bilir zaten :D ama bi sorun var alternatif seçeneğinde kalite ayarlayınca player hata veriyor yani kalite seçince kendi kendine ototmatik seçeneğine geri dönüyor

 • Administrator
  Administrator

  Youtube resmi kanalından alınan embed kodudur. Youtubede sıkıntı yaşamıyorsanız burada da sıkıntı yaşamazsınız :) Başka bu sıkıntıyı alan varsa yazabilir mi rica etsek ?? İyi seyirler dileriz.